Курс долара і євро в Україні зміниться з приходом вересня

Період стабільності гривні підходить до завершення. На початку осені 2021 року курс долара і євро в українських обмінниках значно зміниться.

Курс долара і євро в Україні зміниться з приходом вересня - today.ua

Національний банк України утримує курс національної валюти на стабільному рівні кілька тижнів поспіль. В цей час українці мають можливість переводити свої гривневі накопичення в долар або євро за максимально вигідним курсом. Однак це триватиме недовго.

Керуючий партнер компанії "Атлант Фінанс" Юрій Нетесаний прогнозує стабільний курс української гривні по відношенню до євро і долара США до кінця літа 2021 року. Вартість американської валюти і євро будуть варіюватися в діапазоні - 26,5-27 грн/долар і 31-32 грн/євро. З приходом вересня ситуація на фінансовому ринку України стрімко почне змінюватися.

На початку осені поточного року Україна почне експортувати ряд продуктів харчування і товарів, які традиційно ввозяться з-за кордону. А це означає, що на міжбанку іноземної валюти будуть більше купувати, ніж продавати (як це відбувається влітку, коли обсяги імпорту перевищують обсяги експорту).

Курс долара і євро в Україні зміниться з приходом вересня У період розпалу збиральної кампанії і підготовки до нового опалювального сезону Україна буде закуповувати енергетичні ресурси, що теж призведе до зростання курсу іноземної валюти по відношенню до гривні.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, як зміниться курс долара в Україні до кінця 2021 року.