Курс долара та євро зміниться: НБУ розрахував оновлену вартість гривні

Національний банк України оприлюднив оновлений курс української валюти по відношенню до основних іноземних валют. Долар та євро значно втратили у вартості, а гривня продовжує зміцнюватися.

Курс долара та євро зміниться: НБУ розрахував оновлену вартість гривні - today.ua

За даними НБУ, курс долара США в Україні впав на 5 копійок, євро втратив у ціні відразу 13 копійок, російський рубль подешевшав на 1 копійку. Польський злотий, навпаки, подорожчав на 5 копійок.

Курс іноземних валют по відношенню до гривні:

  • 1 долар США – 26,24 грн;
  • 1 євро – 30,36 грн;
  • 1 злотий – 6,62 грн;
  • 10 російських рублів – 3,65 грн.

Курс долара та євро зміниться: НБУ розрахував оновлену вартість гривні На міжбанку долар у продажу залишився стабільним, а в покупці подешевшав лише на 1 копійку. До кінця торгів американська валюта коштувала 26,25 (купівля) – 26,28 (продаж) гривень за один долар США. Курс європейської валюти на міжбанку залишився стабільним. Євро купували по 30,39 гривні, а продавали по 30,42 гривні.

Нагадаємо, раніше фінансисти дали прогноз щодо курсу долара США в Україні найближчим часом. Причин для зміцнення гривні немає, тож вартість національної валюти почне стрімко зростати. Навіщо українцям готуватися до кінця поточного року?