Курс біткоїна впав майже вдвічі: що відбувається з найпопулярнішою криптовалютою у світі

Курс біткоїна з настанням 2022 року розпочав катастрофічне зниження. Вартість найпопулярнішої криптовалюти у світі опустилася більш ніж на 42% після подолання історичного максимуму.

Курс біткоїна впав майже вдвічі: що відбувається з найпопулярнішою криптовалютою у світі - today.ua

У вересні 2021 року біткоїн злетів у ціні до $69 тисяч за монету. Але до кінця року тенденція до падіння курсу криптовалюти №1 у світі набрала обертів. У понеділок, 10 січня, курс біткоїну опустився до $39,7 тисяч за монету. Усього за добу актив втратив у вартості 4% і досяг показників 21 вересня 2022 року.

Різке падіння курсу біткоїну відбулося 6 січня 2022 року, потім зниження вартості криптовалюти продовжилося, доки ціна активу не досягла $40 тисяч. Головною причиною падіння курсу біткоїну вважається криза в Казахстані, коли на тлі масових протестів у великих містах країни було відключено інтернет. На території Казахстану розташовано близько 18% світових майнінгових потужностей з видобутку біткоїну. Курс біткоїна впав майже вдвічі: що відбувається з найпопулярнішою криптовалютою у світі Крім того, на курс біткоїну вплинули прогнози аналітиків про те, що в березні 2022 року може бути підвищено ключову ставку ФРС, оскільки криптовалюта корелює з американським фондовим ринком. За даними експертів інвестиційного банку Goldman Sachs, протягом найближчих п'яти років курс біткоїну зросте до $100 тисяч.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що біткоїн різко подешевшав. Експерти розповіли українцям, у яку криптовалюту найкраще вкладати гроші.