Курс біткоїну обвалився нижче психологічної позначки і потягнув за собою інші криптовалюти

На ринку криптовалют продовжується падіння курсу біткоїну. Слідом за головною електронною валютою дешевшають і інші. Очікується, що падіння курсу криптовалют продовжиться.

Курс біткоїну обвалився нижче психологічної позначки і потягнув за собою інші криптовалюти - today.ua

Аналітики очікували, що виток обвалу курсу біткоїну завершиться і криптовалюта почне планомірно дорожчати, як це було завжди. Однак цього не сталося. Біткоїн, подолавши позначку в 30 тисяч доларів за монету, продовжує катастрофічно дешевшати. Згідно з даними CoinDesk, тенденція до зниження вартості біткоїну продовжиться.

У вівторок, 20 липня 2021 року біткоїн торгувався уде по 29,74 тисяч доларів. В цілому, вартість ринкової капіталізації біткоіни знизилася більш ніж на 20 мільярдів за останню добу, до 557,9 млрд доларів.

Обвалення курсу біткоїну потягнуло за собою і інші криптовалюти. Ethereim, якому пророкують місце біткоїну, як головної криптовалюти світу, обвалився на 8%, а XRP подешевшав ще більше - на 10%. Курс біткоїну обвалився нижче психологічної позначки і потягнув за собою інші криптовалюти Експерти прогнозують, що незабаром курс біткоїну зупиниться на позначці між 24 000 - 22 000 доларів. У цьому впевнені глава відділу розвитку бізнесу кріптовалютної біржі Luno Віджай Айяр і керівник відділу торгівлі Crypto Finance AG Патрік Хойссер.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що біткоїн обрушив акції Tesla. Ілон Маск примудрився нашкодити власній компанії.