Купюри номіналом в 1000 гривень продають у 15 разів дорожче за номінальну вартість

Деякі паперові купюри коштують величезних грошей, унікальними та цінними їх робить незвичайний серійний номер. Наприклад, 1000-гривневу банкноту можна продати за суму, яка в п'ятнадцять разів перевищує номінальну вартість грошового знака.

Купюри номіналом в 1000 гривень продають у 15 разів дорожче за номінальну вартість - today.ua

На одному з найпопулярніших сайтів оголошень в Україні щодня з'являються оголошення про продаж рідкісних і цінних купюр. Українці продають колекціонерам унікальні грошові знаки і непогано на цьому заробляють.

Продавець пропонує купити у нього купюру номіналом в 1000 гривень за 15000 гривень. Цінність банкноти, на думку автора оголошення, складається в "щасливому" серійний номер, який починається з цифри "7" і закінчується "13".

"Купюра, щасливий номер, стан відмінний. Виробництва України, Нацбанк. Продам в хороші руки", - написав власник банкноти в оголошенні про продаж.

Купюри номіналом в 1000 гривень продають у 15 разів дорожче за номінальну вартість Номер банкноти дійсно незвичайний, але, як стверджують професіонали в даній сфері, продати за 15000 гривень таку купюру навряд чи вдасться. Хіба що, хтось вважатиме, що вона принесе йому достаток, наприклад, по фен-шуй. Але таких людей вкрай мало, тому варто дізнатися реальну вартість грошових знаків перед тим, як виставляти на продаж.

Реальна ціна купюри з оригінальним серійним номером не перевищує 1100-1200 гривень, стверджують нумізмати. До того ж, банкнота повинна бути в ідеальному стані.

Нагадаємо, в Україні купюри номіналом в 5 гривень продають за 1100 доларів США. Які особливості повинні бути на банкнотах?