Куди піти вчитися: названі найбільш потрібні та високооплачувані професії в Україні

Автор: Леся Ловіцька

Перед багатьма людьми зараз стоїть завдання: знайти спеціальність, яка приноситиме хороший дохід. Багато хто тільки обирає місце навчання, решта планує здобути нову професію. Експерти назвали найпопулярніші та високооплачувані професії в Україні.

Куди піти вчитися: названі найбільш потрібні та високооплачувані професії в Україні  - today.ua

Фахівці радять при виборі спеціальності орієнтуватися на свої інтереси та можливості, а не на популярність. Фахівці у будь-якій сфері можуть розраховувати на хорошу зарплату – важливо знайти свою нішу.

Директор хмарного оператора UCloud Антоніна Кураєва розповіла, що зараз потреба у IT-фахівцях знизилася. Якщо людина не має здібностей до програмування, немає сенсу йти до технічного вузу.

Кураєва порадила створити список справ, якими подобається займатися та подумати над тим, де такі навички стануть у нагоді. Наприклад, ІТ-інженери повинні мати аналітичний склад розуму та гарні знання з математики, фізики та технічних наук.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Зазначається, що попит на фахівців у сфері інформаційних технологій зростатиме. Це будуть не лише програмісти, а й проджект-менеджери, таргетологи, контент-менеджери, рекламники та багато інших фахівців.

Куди піти вчитися: названі найбільш потрібні та високооплачувані професії в Україні У найближчі десять років очікується високий попит на роботу, пов'язану із потребами ЗСУ. Йдеться про механіків, артилеристів, комунікаційників, ІТ-фахівців, професіоналів у сфері кібербезпеки. Не втратять актуальності професії психологів, біотехнологів, журналістів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Фактично кожна спеціалізація не залишиться без уваги. Я б акцентувалася на вузькому профілі. Якщо юрист, наприклад, то за міжнародним публічним чи екологічним правом... У чому ми точно впевнені - якщо людина натхненна тим, чим займається, тоді вона точно знайде можливість, як приносити користь і державі, і суспільству, і бізнесу, і собі", - цитує Кураєву РБК.

Раніше повідомлялося, на які вакансії та зарплати можна розраховувати українцям без досвіду роботи.