Великі інвестори розпродують біткоїн: що спровокувало стрімке падіння курсу криптовалюти

Курс біткоїну стрімко знижується. Усього за кілька тижнів найзатребуваніша криптовалюта у світі подешевшала до $38,5 тис. Падіння курсу біткоїну відбувається на тлі розпродажу криптовалюти великими учасниками ринку.

Великі інвестори розпродують біткоїн: що спровокувало стрімке падіння курсу криптовалюти - today.ua

У понеділок, 18 квітня, курс біткоїну впав на 4,2%. За прогнозами експертів, якщо вартість першої криптовалюти світу опуститься нижче за позначку $30 тисяч, то це стане справжньою катастрофою для ринків. Аналітики відзначають, що на світовому ринку криптовалют почався "розпродаж" не тільки біткоїну, але й багатьох інших цифрових валют.

Негативна тенденція намітилася після того, як стало відомо про зниження вартості ф'ючерсів на американському фондовому ринку, які почали дешевшати через побоювання інвесторів перед публікацією фінансових доповідей за перший квартал 2022 року.

Світовий фінансовий ринок штормить в очікуванні реакції Федеральної резервної системи США. Експерт інвестиційної компанії FxPro Алекс Купцикевич допускає розвиток економічної катастрофи, якщо біткоїн подешевшає до $30 тисяч і нижче. Великі інвестори розпродують біткоїн: що спровокувало стрімке падіння курсу криптовалюти

"Сигналом для перелому помірного висхідного тренду буде консолідація нижче за $38 тис. за BTC. Якщо "бики" (інвестори, що отримують прибуток від зростання курсу. – Ред.) капітулують, перша криптовалюта може бути відкинута в діапазон $32-$35 тис. без особливого опору "Сценарій консолідації нижче $30 тис. стане абсолютною катастрофою для фінансових ринків", - вважає Купцикевич.

Варто зазначити, що заяви різних експертів часто суперечливі, тому панікувати раніше не варто. Нерідко курс біткоїну стрімко зростає на тлі прогнозів катастрофічного падіння.

Нагадаємо, раніше уряд України легалізував біткоїн та інші криптовалюти. Які можливості це відкрило перед українцями?