Кредитки ПриватБанку різко подорожчають: українцям повідомили нові умови

ПриватБанк скасовує пільгові умови використання кредиток. З 1 червня кредитні канікули завершаться, а ставка збільшиться з 1,7% до 3,5%.

Кредитки ПриватБанку різко подорожчають: українцям повідомили нові умови  - today.ua

Нагадаємо, представники банку підтримали українців одразу після початку війни у лютому. Вони знизили кредитну ставку вдвічі - до 1,7% з березня до травня включно. Проте з наступного місяця обслуговування картки повернуть на звичайних умовах. Про це Приватбанк повідомив на профільному форумі Мінфіну.

Банк зважив на проблеми, з якими зіткнулися наші співвітчизники після нападу Росії. Близько 4,8 мільйона людей втратили роботу і дохід. Фінзаклад надав кредитні канікули: всі платежі за кредитними картками стали необов'язковими. Наразі Приватбанк розробляє пропозицію для неплатоспроможних клієнтів.

Кредитки ПриватБанку різко подорожчають: українцям повідомили нові умови Прес-секретар ПриватБанку Олег Серга повідомив, що українці відповідально сприйняли "подарунок" і не стали зловживати пільгами. Клієнти продовжували повертати борги за кредитками у регіонах, де немає військових дій. Рівень оплати досягає 65%, що є хорошим показником.

Минулого тижня в Приват24 повернули популярну до війни послугу.

ДЖЕРЕЛООбозреватель