Червоний Хрест перерахує гроші понад 76 тисяч українців: хто отримає виплати

Червоний Хрест під час війни надасть допомогу понад 76 тисячам українців. Міністерство соцполітики передало Місії Міжнародного Комітету організації реєстр із заявами на виплати.

Червоний Хрест перерахує гроші понад 76 тисяч українців: хто отримає виплати - today.ua

Відповідну інформацію надав заступник міністра соціальної політики України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Костянтин Кошеленко. Заяви українців до Червоного Хреста були передані через соціальну платформу єДопомога.

Йдеться про людей з наступних категорій:

  • малозабезпечені сім'ї та люди з інвалідністю 2-ї групи, які зареєстровані на територіях, визначених міжнародною організацією (йдеться про Донецьку, Луганську, Херсонську, Сумську, Миколаївську, Запорізьку та Чернігівську області).
  • особи без соціальної категорії, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях та які подали заявки через платформу єДопомога.

За словами Кошеленка, до Червоного Хреста передали заяви 62 702 сімей – 76 272 українців. На кожну людину передбачено фінансову допомогу у 2500 грн.

Червоний Хрест перерахує гроші понад 76 тисяч українців: хто отримає виплати Відповідно до меморандумів, реєстри, передані раніше на виплати міжнародним організаціям, включають 780 722 особи. Також передано інформацію для проведення виплат 113 156 людям, зазначених у заявах, які були подані через платформу.

Нагадаємо, до соціальної платформи єДопомога входять три напрями підтримки громадян України: міжнародний, державний та волонтерський. Рішення про видачу допомоги приймають міжнародні організації, однак у пріоритеті вразливі категорії населення – пенсіонери, малозабезпечені сім'ї, люди з обмеженими фізичними можливостями та самотніх батьків.

Раніше повідомлялося, що Червоний Хрест Польщі знову надасть виплати українським біженцям.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua/ua