“Нова пошта“ впровадила новий вид оплати за доставку посилок

Одна з найбільших в Україні компаній, яка спеціалізується на експрес-доставці посилок, «Нова пошта» впровадила новий вид оплати. Послуга прискорить процес перебування клієнтів у відділеннях і зменшить ризик поширення коронавірусу.

“Нова пошта“ впровадила новий вид оплати за доставку посилок - today.ua

У компанії «Нова пошта» тепер пропонують клієнтам скористатися новою і зручною послугою по оплаті посилок. Сервіс «Автосписання» дозволить в автоматичному режимі знімати певну суму з банківської карти. Таким чином, людина набагато швидше зможе оформити і сплатити відправку вантажу.

Щоб скористатися послугою «Автосписання», необхідно в додатку «Нової пошти» відкрити меню «Карти», вибрати банківську карту, з якої оператор буде списувати гроші за доставку посилки в автоматичному режимі.

“Нова пошта“ впровадила новий вид оплати за доставку посилок Під час відправки (якщо доставку оплачує відправник) або отримання вантажу потрібно буде лише озвучити оператору спосіб оплати «Автосписання». Необхідна грошова сума буде списана автоматично, клієнтові не доведеться чекати підтвердження оплати.

Ще одне нововведення «Нової пошти» - це скасування додаткової плати за ручну обробку посилок, довжина яких становить від 70 до 120 сантиметрів.

Нагадаємо, раніше представник «Нової пошти» розповів, як відправник може знизити вартість доставки посилки в півтора рази. Як можна заощадити на послугах поштового оператора?