Колекціонери купують в українців монети номіналом 25 копійок по 170 доларів США

Монети номіналом 25 копійок були виведені з обігу в жовтні 2020 року, але вже зараз ці грошові знаки коштують набагато дорожче за свою номінальну вартість.

Колекціонери купують в українців монети номіналом 25 копійок по 170 доларів США - today.ua

Особливо цінними вважаються 25-копійчані монети 1992 року випуску, які виконані з латуні. На онлайн-аукціонах за такі валютні знаки нумізмати готові платити від 4500 гривень ($170).

У цінних монет номіналом 25 копійок мають бути кілька відмінних рис, які роблять їх унікальними та цікавими для колекціонерів. Це широкий герб України, специфічна цифра "2" та слабо виражене листя. Цей вид монет був викарбуваний у 1992 році одним із перших, а експериментальні тиражі завжди цікавили нумізматів.

Щоб вигідно продати цінний грошовий знак, експерти рекомендують спочатку звернутися по професійну оцінку вартості монети, а потім виставити лот на продаж на одному з онлайн-аукціонів. Колекціонери купують в українців монети номіналом 25 копійок по 170 доларів США Цінними та дорогими можуть виявитися не лише металеві монети, які вийшли з обігу. Непоодинокі випадки, коли за велику суму грошей продавали діючі монети та паперові банкноти.

Нагадаємо, що раніше Національний банк України продемонстрував нову монету номіналом 5 гривень. Грошовий знак є пам'ятним та має незвичайний дизайн.