Коли вимкнули електроенергію: прості способи заощадити заряд батареї ноутбука

Російські окупанти обстрілюють об'єкти енергетичної інфраструктури України. Через це в різних регіонах країни відключають світло. Влада прийняла рішення періодично вимикає електроенергію населенню. Названо способи, як заощадити заряд ноутбука.

Коли вимкнули електроенергію: прості способи заощадити заряд батареї ноутбука   - today.ua

Багато українців працюють за ноутбуками, підключеними до мережі. Коли електроенергії немає, гаджет використовує заряд батареї. Його можна продовжити на 1-2 години.

Експерти радять заздалегідь включити функцію економії заряду: Пуск – Панель управління – Електроживлення – Створення схеми управління живленням – Економія енергії.

Слід зменшити яскравість екрана. Чим вона буде нижчою, тим менше енергії споживатиме дисплей.

Потрібно відключити Bluetooth та інтернет, а також усі зайві програми та програвачі, які не потрібні в даний момент. Просто переведіть комп'ютер режим "у літаку".

Коли вимкнули електроенергію: прості способи заощадити заряд батареї ноутбука

Бажано замінити акумулятор на новий, а накопичувач - більш енергоефективний SSD. Це особливо актуально якщо ваш ноутбук старше трьох років.

Також є сенс використати темну тему для робочого столу. У Windows вона налаштовується через розділ Пуск – Параметри ПК – Персоналізація.

Зображення відображаються на екрані за допомогою більш економної вбудованої відеокарти. Це дозволить продовжити час роботи ноутбука від батареї. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, після чого виберіть Панель керування NVIDIA - Керування параметрами 3D - Глобальні налаштування. Виберіть пункт "Інтегроване графічне обладнання" - під вкладкою "Переважний графічний професор".

Коли вимкнули електроенергію: прості способи заощадити заряд батареї ноутбука

Пам'ятайте, що програми та функції навіть у фоновому режимі витрачають багато електроенергії – закрийте їх. Також слід закривати всі непотрібні вкладки у браузері, якими не користуєтеся.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, чому смартфон не можна класти на ноутбук.