Клієнти у небезпеці: засновник monobank звернувся до українців із важливим попередженням

Співзасновник мобільного банку monobank Олег Гороховський звернувся до клієнтів фінустанови з важливим попередженням. Під виглядом банку українцям пропонують заробити, але в результаті люди втрачають великі суми грошей.

Клієнти у небезпеці: засновник monobank звернувся до українців із важливим попередженням - today.ua

В Україні та за її межами нові схеми обману довірливих користувачів з'являються як гриби після дощу. Олег Гороховський закликав клієнтів monobank остерігатися шахраїв, які під виглядом банку пропонують виграти гроші в онлайн-казино.

Наразі працівники служби безпеки monobank об'єднали зусилля з правоохоронними органами, щоб припинити злочинну діяльність шахраїв. Однак це поки що не дозволяє повністю зупинити зловмисників, які використовують назву банку у своїх цілях.

Українцям слід бути обережними, щоб захистити свої гроші та не зробити їх легкою здобиччю шахраїв. Усі компанії, які використовують у назві "моно", не мають нічого спільного з monobank.

"Заодно повідомляю, що monopizza, monoтаксі, морозиво Mono і навіть цей ресторан у Тайланді (на фото) також не мають до нас жодного стосунку. Їх усіх поєднує те, що їм не вистачає розуму придумати щось варте і вони крадуть чужі креативи" , - написав співзасновник monobank на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк та monobank заявили про тимчасове блокування банківських карток українців. Що зміниться у роботі банків?