Клієнтів великих українських банків, крім monobank, чекають серйозні зміни

В Україні готується масштабний розпродаж державних банків. Клієнтів цих фінустанов чекають серйозні зміни. Не торкнеться ситуація тільки власників платіжних і кредитних карт monobank.

Клієнтів великих українських банків, крім monobank, чекають серйозні зміни - today.ua

Незабаром ПриватБанк і Ощадбанк, яких перебувають у державній власності, виставлять на продаж. За словами заступника голови Національного банку України Юрія Гелетія, на даний момент НБУ в терміновому порядку працює над закриттям судових тяжб, в яких до цих пір фігурує ПриватБанк. Без цього кроку виставити на продаж фінансову установу неможливо.

Основна мета НБУ на сьогоднішній день - це забезпечити вихід держави з банківського капіталу. Для цього, протягом найближчого року-двох поки що державні Ощадбанк і ПриватБанк будуть продані приватним власникам. Клієнтів великих українських банків, крім monobank, чекають серйозні зміни Клієнтам monobank хвилюватися нема про що, оскільки даний додаток інтернет-банкінгу працює по банківській ліцензії «Універсал Банку», який входить в міжнародну банківську групу EFG Group - третю за обсягом активів швейцарської банківської групи.

Нагадаємо, раніше співзасновник monobank попередив клієнтів про швидкі зміни в роботі програми.