Київстар, Vodafone та lifecell підвищили тарифи з січня: кому доведеться платити більше

Найбільші стільникові оператори України Київстар, Vodafone та lifecell оголосили про підвищення тарифів. Українцям розповіли, кого торкнеться зростання цін на мобільний зв'язок та доступ до Інтернету.

Київстар, Vodafone та lifecell підвищили тарифи з січня: кому доведеться платити більше - today.ua

Одразу після зустрічі Нового 2022 року громадян України "обрадували" новиною про підвищення абонплати за користування послугами операторів мобільного зв'язку Київстар, Vodafone та lifecell.

З 1 січня 2022 року Київстар змінив умови у тарифному плані Smart. Абонплата зросла на 50 гривень, але натомість користувачам будуть надані додаткові 80 хвилин для дзвінків до інших мереж та за кордон.

Вартість хвилини переадресованого дзвінка з номера 0-800 для абонентів бізнес-сервісів Київстар збільшили на 10%, а плата за послугу розсилки SMS Комерційного Контакт-центру складатиме 0,55 грн за кожне повідомлення. Київстар, Vodafone та lifecell підвищили тарифи з січня: кому доведеться платити більше Vodafone вирішив збільшити вартість місячного пакету тарифу Vodafone 4G Smart XS до 55 гривень, до кінця 2021 року абоненти оператора платили за цей тариф по 45 гривень.

Користувачів lifecell попередили про зупинення дії акції у тарифі "Українці-Разом!" Знижок у розмірі 10% більше не буде.

Нагадаємо, Київстар, Vodafone та lifecell перестали відновлювати втрачені SIM-картки без надання паспорта.