Київстар, Vodafone та lifecell поповнили списки безкоштовних послуг

Мобільний зв'язок дорожчає з кожним роком, щоб утримати абонентів та підвищити якість роботи мобільні оператори запустили безкоштовні послуги. Київстар, Vodafone та lifecell поповнили списки сервісів, за які не потрібно платити гроші.

Київстар, Vodafone та lifecell поповнили списки безкоштовних послуг - today.ua

Київстар

Безкоштовно абоненти Київстар можуть підключити програму для перегляду телебачення з Play Market або з сайту компанії. Це дозволить отримати доступ до контенту без необхідності за нього платити. Користувачі можуть дивитися кінофільми, серіали та ТВ-шоу на смартфоні, планшеті або Smart TV. Кількість контенту у безкоштовному форматі обмежена, за отримання розширеного доступу доведеться платити.

Vodafone

Київстар, Vodafone та lifecell поповнили списки безкоштовних послуг Оператор подбав про те, щоб українці могли зберігати фото, відео, важливі контакти та файли у надійному місці. З цією метою було створено Vodafone Cloud із 8 ГБ безкоштовної пам'яті. Доступ до документів, що зберігаються, має тільки їх господар, який для входу в "сховище" повинен ввести свій номер телефону та пароль.

Lifecell

Lifecell надає своїм абонентам доступ до сховища lifebox. Якщо загальний обсяг файлів не перевищує 5 ГБ пам'яті, то жодної плати не потрібно вносити. У lifebox можна помістити фото- та відеоматеріали, а також музику.

Нагадаємо, Київстар, Vodafone та lifecell підвищили тарифи з січня 2022 року. Кому доведеться платити більше за мобільний зв'язок?