Київстар, Vodafone і lifecell c 27 вересня відключать від зв'язку смартфони на Android

Автор: Шевченко Лилия

Абонентам українських операторів стільникового зв'язку Київстар, Vodafone і lifecell з 27 вересня 2021 року загрожує відключення. Блокування ініціювала компанія Google, яка оголосила, що смартфони з застарілою системою Android перестануть працювати.

Київстар, Vodafone і lifecell c 27 вересня відключать від зв'язку смартфони на Android - today.ua

Щоб не залишитися з 27 вересня без зв'язку і доступу до мережі Інтернет, українцям, а йдеться про більш ніж 250 тисяч абонентів Київстар, Vodafone і lifecell, необхідно якомога швидше вирішити питання в установкою нового програмного забезпечення на своїх смартфонах.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Google вирішили, що версії Android від 2.3.7 і старше стали занадто уразливими для хакерів, тому вони будуть відключені. Користувачам, у яких встановлені дані версії Android, необхідно оновити ПО 3.0 і новіше. В іншому випадку, з 27 вересня можуть виникати помилки при введенні паролів, спробах увійти в обліковий запис Google і при використанні Gmail, YouTube, Google Maps. Київстар, Vodafone і lifecell c 27 вересня відключать від зв'язку смартфони на Android Серед абонентів Vodafone власників смартфонів із застарілими версіями Android близько 130 тисяч. У Київстару - понад 100 тисяч подібних пристроїв, у оператора lifecell - 36 тисяч.

Нагадаємо, раніше Київстар, Vodafone і lifecell закликали українців якомога швидше прив'язати SIM-карту до паспорту. Навіщо це знадобилося стільниковим операторам?

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації