Київстар з 2 червня закриває популярну серед українців послугу

Київстар оголосив про припинення роботи затребуваної послуги. Про це повідомили у прес-службі мобільного оператора.

Київстар з 2 червня закриває популярну серед українців послугу  - today.ua

Київстар під час війни вирішив обмежити українців у послузі "Смарт Київстар". Вона припиняє дію з 2 червня. Представники компанії вказали, що вони направили зусилля на підтримку стабільної роботи мережі для функціонування більш важливих сервісів і послуг.

Відзначено, що у складний військовий період для абонентів та всієї країни послуга не є пріоритетною та втратила актуальність. Київстар підкреслив, що продовжить зосереджувати зусилля на таких напрямках як якісний стільниковий зв'язок, домашній та мобільний інтернет.

Нагадаємо, послуга "Смарт Київстар" була передбачена для українців, які люблять читати. Компанія організувала роботу електронної бібліотеки, де зручно обирати книги у електронному варіанті. На вибір були представлені твори української та світової літератури, улюблені з дитинства.

Київстар з 2 червня закриває популярну серед українців послугу Абоненти Київстару знайомились з роботами Оксани Забужко, Юрія Андруховича, Василя Шкляра, Сергія Жадана та інших письменників. У їхньому розпорядженні були обрані твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Гоголя, Михайла Коцюбинського та інших класиків.

Днями Київстар оголосив про запуск нового військового тарифу для українців, який діятиме з 2 червня.