Київстар зробив свою найпопулярнішу послугу доступною для абонентів всіх мобільних операторів

Сервіс стільникового оператора Київстар потрапив до трійки лідерів інтернет-телебачення в Україні. Компанія впровадила можливість оплати "Київстар ТВ" банківською картою, що зробило цю послугу доступною абсолютно для всіх жителів країни.

Київстар зробив свою найпопулярнішу послугу доступною для абонентів всіх мобільних операторів - today.ua

Раніше оформити і сплатити передплату на сервіс "Київстар ТВ" можна було тільки засобами з мобільного рахунку, тому послуга була доступна тільки абонентам Київстар. Тепер, коли оплату можна здійснити за допомогою банківської карти, послугою можуть скористатися абоненти всіх стільникових операторів та інтернет-провайдерів України. Про це розповіли в прес-службі компанії Київстар.

"Послуга" Київстар ТВ " - в трійці лідерів інтернет-телебачення України. Можливість оплати за послугу з кредитної картки зробить її більш доступною для абонентів не тільки "Київстар", але і інших операторів та провайдерів", - повідомив директор з маркетингу оператора Київстар Павло Даніман.

Київстар зробив свою найпопулярнішу послугу доступною для абонентів всіх мобільних операторів Користувачам надається можливість оформити підписку на чотири пакети "Київстар ТВ", вартість яких коливається від 100 до 200 гривень.

В рамках послуги передплатники будуть отримувати доступ до ексклюзивних новинок і допрем'єрних показів, які вони зможуть подивитися тільки на платформі "Київстар ТВ".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київстар впровадив нову систему оплати своїх послуг спільно зі світовим техногігантом.