Київстар отримав нагороду за кращий фінансовий сервіс від Міжнародного Клубу

Український мобільний оператор Київстар здобув перемогу в номінації "Кращий Фінтех серед телеком-операторів" за версією Міжнародного Фінансового Клубу "БанкірЪ".

Київстар отримав нагороду за кращий фінансовий сервіс від Міжнародного Клубу - today.ua

Фінансовий сервіс "Смарт-гроші" приніс стільниковому оператору почесний диплом від організаторів конкурсу «Leaders Fintech & Digital Banking - 2 021». Нагороду вручили главі департаменту мобільних фінансових сервісів Київстару Олені Суворовій. Саме вона була керівником програми по запуску сервісу "Смарт-гроші".

Проект "Смарт-гроші" від Київстар був запущений в 2013-му році, це був перший фінансовий сервіс серед телеком-операторів. Завдяки послузі абоненти Київстар можуть оплачувати засобами з мобільного рахунку за комуналку, проїзд в транспорті, вносити абонплату за ТБ, інтернет і ще близько трьох тисяч всіляких послуг.

Київстар отримав нагороду за кращий фінансовий сервіс від Міжнародного Клубу На сьогоднішній день, можливостями фінансової послуги "Смарт-гроші" користуються понад 1,2 мільйонів громадян України.

"Інноваційний платіжний продукт «Смарт-гроші» від Київстар став доступним для населення завдяки зусиллям не тільки нашої команди, але і завдяки глибокому залученню та участі наших партнерів - платіжних систем і фінансових компаній, банків, і в тому числі і фінансової компанії« Леогеймінг Пий » , з якими ми побудували і запустили модель мобільних фінансових сервісів і продовжуємо її розвивати, роблячи доступними оплати з мобільного рахунку", - розповіла Олена Суворова.

Нагадаємо, раніше в Київстар повідомили про знижки на послуги до кінця травня 2021 г. На ніж абоненти стільникового оператора зможуть заощадити?