Київстар оголосив про кардинальне зниження тарифів

Автор: Шевченко Лилия

Оператор мобільного зв'язку Київстар повідомив про ухвалене рішення знизити тарифи. Абоненти, які через війну опинилися в складних умовах, зможуть значно економити на дзвінках та доступі до Інтернету.

Київстар оголосив про кардинальне зниження тарифів - today.ua

Один із найбільших стільникових операторів України Київстар вирішив підтримати своїх абонентів, які шукають тимчасового укриття у країнах Європи. Компанія скасувала роумінг на території дев'яти країн Європейського Союзу.

За заявою оператора, абоненти Київстар зможуть здійснювати дзвінки, надсилати SMS та користуватися Інтернетом у ЄС за тарифами, що діяли в Україні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Залишатись постійно на зв'язку, не переплачуючи за послуги роумінгу, абоненти Київстар зможуть на території Угорщини, Німеччини, Італії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Румунії та Чехії. Скористатися вигідною пропозицією від Київстару зможуть українські переселенці, які підключені до тарифних планів "Твій" та "Всі разом". Київстар оголосив про кардинальне зниження тарифів Крім того, додатковими послугами роумінгу до основного тарифу зможуть контрактні та бізнес-клієнти оператора «Київстар». Ознайомитись з подробицями можна на сайті компанії.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Нагадаємо, раніше оператор Київстар роз'яснив українцям, як зберігати стабільний зв'язок та інтернет в умовах війни. Чому важливо здійснювати лише найважливіші дзвінки та контролювати час, проведений у Мережі?