Київстар оновив послугу “Додатковий номер“: що зміниться з 1 серпня

Компанія Київстар поновила послугу "Додатковий номер". З 1 серпня зміниться вартість заміни номера для абонентів передоплати та контракту.

Київстар оновив послугу “Додатковий номер“: що зміниться з 1 серпня  - today.ua

Київстар надає українцям послугу "Додатковий номер". Вона дуже зручна для клієнтів, яким потрібні кілька номерів. Вони можуть приймати дзвінки та повідомлення з основного номера, а особистий надавати лише родичам та друзям.

Пропозиція підійде абонентам, які хочуть зробити один із номерів фінансовим. Вона також стане у нагоді тим, хто займається інтернет-продажами і приймає багато вхідних дзвінків від невідомих людей, і тим, хто хоче, щоб у вихідні їх не турбували з робочими питаннями.

Можна змінити додатковий номер. З 1 серпня ціна на заміну номера для абонентів передоплати та контракту Київстар становитиме 50 гривень.

"Додатковий номер" можна підключити без зміни SIM у програмі "Мій Київстар". Для цього необхідно набрати *100*33*2# або зателефонувати за номером 477*76. Після підключення послуги Київстар відправить SMS із додатковим номером.

Щоб зателефонувати або відправити SMS з додаткового номера, потрібно перед номером абонента набрати 818. Наприклад - 818380YYХХХХХХХ, де 380YY-ХХХ-ХХ-ХХ – це код і номер абонента.

Дзвінки на додатковий номер дзвонити та прийом SMS проводяться, як звичайно. Однак, абонент бачить вхідні дзвінки та повідомлення з номерів, перед початком яких буде число 818.

Київстар оновив послугу “Додатковий номер“: що зміниться з 1 серпня Підключення послуги та перші 30 днів використання обійдуться в 50 грн. Надалі послуги коштуватимуть 1,65 грн на день. Раніше заміна номера коштувала 25 грн.

Нагадаємо, що Київстар, Vodafone та lifecell запропонували абонентам найдешевші тарифи.