Київстар назвав категорії громадян, які можуть купувати смартфони з великою знижкою в магазинах оператора

Стільниковий оператор Київстар запустив акцію, яка зробить доступною покупку смартфона для самих незахищених верств населення. Кілька категорій громадян країни отримають можливість купити новий телефон з великою знижкою в офіційних точках продажу Київстар.

Київстар назвав категорії громадян, які можуть купувати смартфони з великою знижкою в магазинах оператора - today.ua

Київстар пропонує велику знижку на покупку смартфона для літніх українців або осіб з інвалідністю. В рамках акції можна придбати одну з найпопулярніших моделей Samsung. Крім того, в Київстар уточнили, що українці можуть зі знижкою купити акційний смартфон, щоб подарувати його близькій людині, яка відноситься до вказаних категорій громадян.

Як розповіли в Київстар, акція запущена з метою допомогти вирішити представникам найменш захищених верств населення проблему відсутності доступу до інтернету. Справа в тому, що до цих пір у людей похилого віку в Україні немає смартфонів, вони користуються старими кнопковими моделями телефонів. Термін дії акції завершиться на початку жовтня 2021 року, тому з покупкою гаджета зі знижкою потрібно поквапитися. Київстар назвав категорії громадян, які можуть купувати смартфони з великою знижкою в магазинах оператора Щоб стати учасником акції, необхідно підключити контрактний тарифний план "Інтернет для батьків", після чого на покупку смартфона Samsung Galaxy A02 буде діяти знижка в 350 гривень. Акція поширюється на осіб старше 60 років і на українців з інвалідністю будь-якої групи.

Нагадаємо, раніше Київстар оголосив про запуск самого кращого тарифного плану 2021 року.