Київстар почав змінювати умови в найпопулярніших тарифних планах

Оператор стільникового зв'язку Київстар почав вносити зміни в популярні тарифні плани. Абоненти отримують розширений пакет послуг, але натомість їм доводиться платити трохи дорожче за мобільний зв'язок та інтернет.

Київстар почав змінювати умови в найпопулярніших тарифних планах - today.ua

Київстар змінив умови тарифного плану "Смачний", який кілька років вважався одним з найбільш вигідних пакетом послуг. З моменту запуску тарифу і до недавнього часу його абонплата за 28 календарних днів становила 100 гривень.

В рамках тарифу абоненти отримували 20 ГБ мобільного інтернету і безліміт на дзвінки всередині мережі Київстар, 300 хвилин на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні міські телефони різних установ і організацій.

В Київстар вирішили трохи змінити тарифний план, тепер він буде називатися "Смачний 2020", абонплата складе 125 гривень за 4 тижні. При цьому безліміт на дзвінки всередині мережі та 20 ГБ швидкісного інтернету збережеться.

Київстар почав змінювати умови в найпопулярніших тарифних планах З нововведень - це можливість витратити 300 хвилин не тільки на дзвінки по Україні, а й за кордон. Абоненти можуть дзвонити до Польщі, Німеччини, Чехії, Узбекистан, Італію, Ізраїль, Росію, США, Індію і Канаду.

Нагадаємо, в Україні подорожчає мобільний зв'язок. В Київстар, Vodafone і lifecell назвали причини зростання абонплати.