Кожному члену родини: українські переселенці отримають нову грошову допомогу

Українські переселенці матимуть змогу отримати нову матеріальну допомогу. У нашій країні впроваджують ще одну програму багатоцільової фінансової підтримки Міжнародної організації міграції.

Кожному члену родини: українські переселенці отримають нову грошову допомогу  - today.ua

Вказана виплата становить 2220 гривень на особу. Вона є додатковою до будь-якої іншої державної допомоги та надаватиметься як мінімум три місяці. Пріоритет у черговості виплат надається вагітним та одиноким жінкам/чоловікам з дітьми, домогосподарствам з особами з інвалідністю, домогосподарствам з двома та більше дітьми, а також людям віком від 65 років.

Проте напрямок фінансових виплат не обмежуватиметься лише цими категоріями. Міністр соціальної політики України Марина Лазебна підкреслила, що допомоги, крім переселенців, потребують люди з деокупованих територій та ті, хто залишаються в населених пунктах України захоплених, оточених та заблокованих російськими солдатами.

Кожному члену родини: українські переселенці отримають нову грошову допомогу Лазебна уточнила, що найближчим часом уряд розгляне підготовлене Міністерством рішення щодо підтримки зазначених категорій громадян.

Нагадаємо, ПриватБанк вже почав виплачувати українським переселенцям 6660 гривень на сім'ю. Умови для отримання грошей можна дізнатися тут.

ДЖЕРЕЛОУрядовий портал