Які три функції треба вимкнути на смартфоні, щоб зберегти заряд батареї

Якщо смартфон швидко розряджається, це може бути пов'язане як зі зносом акумулятора, так і з функціями гаджета, які призводять до цього. Заряд батареї швидко з'їдають три функції – їх краще вимкнути, щоб довше користуватися пристроєм.

Які три функції треба вимкнути на смартфоні, щоб зберегти заряд батареї   - today.ua

Телефон може повільно заряджатися та швидко розряджатися, якщо користувач забуває закрити вкладки, що витрачають заряд. Також на роботу смартфона впливають три сервіси.

Енергоємним є "Сканер оновлень". Коли ця функція увімкнена, девайс активно сканує простір у радіусі 30 м і робить спроби підключитися до іншого пристрою. У багатьох таке налаштування увімкнено автоматично. Його можна легко вимкнути, вибравши в меню пункт Google, потім - "Пристрій та обмін даними" та "Пристрої".

Батарея смартфона швидко розряджатиметься через роботу вбудованого захисту від шкідливого програмного забезпечення. Google Play Захист кілька разів на день включає автоматичну перевірку. У цьому немає сенсу, тому що на сучасних мобільних телефонах за замовчуванням встановлений антивірус. Функцію можна знайти в "Налаштуваннях" - у розділі "Стан захисту". Для відключення достатньо прибрати галочки з пунктів "Сканування програм за допомогою Google Play" та "Допомогти покращити захист".

Які три функції треба вимкнути на смартфоні, щоб зберегти заряд батареї

Автоматичне оновлення програм у фоновому режимі – третя функція, яка "з'їдає" заряд батареї на смартфоні. Вона є як у системах iOS на iPhone, так і у гаджетах, які працюють в системі Android.

У iPhone вона так і називається - "Фонове оновлення програми". Цей параметр можна вимкнути в основних параметрах.

В Android-смартфонах подібна ситуація: потрібно зайти в "Налаштування", вибрати розділ "Мережа та Інтернет" та "Економія трафіку".

Раніше вчені повідомили, чи можна їх залишати смартфон під подушкою під час сну.