Як зарядити смартфон вдвічі швидше: хитрощі досвідчених користувачів

Правильна зарядка смартфона дозволяє продовжити термін служби його батареї і уникнути поломок самого пристрою. Названі хитрощі, до яких вдаються досвідчені користувачі, щоб зарядити девайс вдвічі швидше.

Як зарядити смартфон вдвічі швидше: хитрощі досвідчених користувачів  - today.ua

Щоб прискорити заряджання акумулятора смартфона, можна скористатись наступними порадами.

Увімкніть режим польоту

Перш ніж поставити мобільний телефон на зарядку, увімкніть автономний режим. Він дозволить вимкнути функції, що споживають багато енергії. Таким чином підживлення гаджета буде проводитися набагато швидше.

Не користуйтеся смартфоном під час зарядки

Використання смартфона, який підключено до мережі, збільшує споживання енергії та уповільнює зарядку. Одночасна розрядка та зарядка негативно впливає на роботу акумулятора і призводить до його швидкого зношування.

Вимкніть зайві функції

Програми, які працюють у фоновому режимі, використовують багато заряду. Тому потрібно вимкнути непотрібні функції, зокрема Wi-Fi, 4G, Bluetooth та закрити вкладки, якими не користуєтеся.

Використовувати сучасний зарядний пристрій

Є сенс купити швидкий зарядний пристрій, який забезпечить більшу потужність мобільного телефону. Він набагато оперативніше зарядить батарею, ніж звичайний. Такі зарядки продаються у вільному доступі у магазинах електроніки та мобільної техніки. Зверніть увагу, що пристрій має бути сумісним із брендом та моделлю телефону.

Як зарядити смартфон вдвічі швидше: хитрощі досвідчених користувачів

Уникайте бездротових зарядних пристроїв

Експерти зазначають, що бездротові зарядки менш ефективні за звичайні. Вони обмежені потужністю 5 Вт та довше заряджають смартфон. В ідеалі потрібно використовувати "рідні" зарядні пристрої, які оптимально підходять до гаджетів.

Немає потреби вимикати смартфон, щоб швидше зарядити батарею. Також не потрібно чекати, щоб акумулятор розрядився в "нуль". Найкраще підключати телефон до мережі, коли рівень заряду падає до 20% і заряджати батарею до 80-85%.

Раніше було названо популярну функцію на смартфоні, яка розряджає батарею в п'ять разів швидше.

ДЖЕРЕЛОsanteplusmag.com