Як пришвидшити отримання пенсій: в ПФУ зробили важливу заяву

Пенсії в Україні одержують щомісяця через Укрпошту чи через банк. Пенсіонери можуть самостійно вибрати спосіб виплати, проте набагато швидше отримувати гроші на картку. Прискорити отримання пенсій можна, подавши відповідну заяву.

Як пришвидшити отримання пенсій: в ПФУ зробили важливу заяву - today.ua

У прес-службі Пенсійного фонду України повідомили, що пенсіонери мають особисто змінити спосіб виплати пенсії. Вони можуть звернутися до територіального органу ПФУ або заповнити електронну форму через сайт електронних послуг: https://portal.pfu.gov.ua.

Онлайн це можна зробити так:

  • зайти до особистого кабінету через електронний підпис;
  • обрати вкладки "Про пенсійне забезпечення" та "Внесення змін до пенсійної справи";
  • заповнити поля у розділах "Заява на зміну способу виплати пенсії";
  • прикріпити скан-копії: реєстраційного номера облікової картки платника податків, паспорта та банківських реквізитів;
  • підписати заяву зі скан-копіями документів за допомогою КЕП;
  • відправити до ПФУ.

24 червня Пенсійний фонд завершив фінансування пенсій за червень. На виплати направили 51,2 млрд грн. 12 млрд грн було відправлено через Укрпошту. Набагато більше українців – 39,2 млрд грн – отримали кошти через банки.

Як пришвидшити отримання пенсій: в ПФУ зробили важливу заяву Пенсії нараховуватимуться у повному обсязі та без затримок. Країни G7 домовилися направити Україні до 29,5 мільярдів доларів. Ці кошти мають допомогти нашій країні усунути дефіцит фінансування. Допомогу також додатково спрямують Міжнародна фінансова корпорація та Європейський банк реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні очікується планове підвищення розміру пенсій. Раніше повідомлялося, яку допомогу надають літнім українцям під час війни.