Як зменшити рахунок за електроенергію: 5 пристроїв, які слід вимикати на ніч

Комунальні платежі – серйозна стаття витрат більшості українських сімей. Багатьом доводиться заощаджувати електрику, щоби зменшити суми в рахунках. Фахівці нагадали про необхідність відключати на ніч прилади, які активно споживають енергію.

Як зменшити рахунок за електроенергію: 5 пристроїв, які слід вимикати на ніч - today.ua

Бойлер

Водонагрівач – незамінний помічник у господарстві, проте він споживає багато електрики. Він не повинен працювати постійно - інакше рахунок за комуналку неприємно здивує вас наприкінці місяця.

Комп'ютер

Звичайний настільний комп'ютер бажано замінити на ноутбук. А якщо ви використовуєте ПК, намагайтеся щодня відключати його від мережі, щоб зменшити витрати.

Телевізор

Люди часто засинають під звуки телевізора. Але навряд чи його варто залишати його працювати на ніч. Не забувайте ставити відстрочку вимкнення ТБ. Але навіть вимкнений телевізор продовжує споживати електрику, тому краще від'єднувати його від мережі.

Як зменшити рахунок за електроенергію: 5 пристроїв, які слід вимикати на ніч

Обігрівач

Він незамінний в морози – такими пристроями українцям радять запасатися на зиму, яка буде складною стосовно опалення. Однак обігрівач – ненаситний споживач електроенергії. Комунальні платежі через цей прилад зростуть у рази.

Кондиціонер

За даними експертів, близько 6% споживаної енергії в будинку витрачається на його охолодження. Намагайтеся користуватися девайсом лише за потребою.

Нагадаємо, під час війни багато українців накопичують борги за комуналку. Аналітики закликають вчасно робити платежі, незважаючи на відсутність пені. Стало відомо, кому з наших співвітчизників можуть відключити послуги ЖКГ.

ДЖЕРЕЛОsanteplusmag.com