Як продовжити заряд смартфону: власникам гаджетів розкрили 4 хитрощі

Заряд батареї смартфону може підводити в невідповідний момент. Є щонайменше 4 хитрощі, які допоможуть продовжити час роботи гаджета від акумулятора.

Як продовжити заряд смартфону: власникам гаджетів розкрили 4 хитрощі  - today.ua

Смартфон довше зберігатиме заряд, якщо користуватися оригінальним зарядним пристроєм. Є багато неякісних китайських пристроїв, які не тільки негативно вплинуть на акумулятор, але можуть призвести до його поломки.

Для підвищення швидкості зарядки не можна використовувати зарядку з високою потужністю. Якщо часто порушувати це правило, мобільний телефон довго не прослужить.

Бережіть смартфон від перегріву та переохолодження. Контрастні "процедури" негативно впливають на його функціональність. Якщо залишити девайс на сонці, акумулятор швидко розрядиться. Батарея може взагалі вибухнути. Мінусові температури також прискорять поломку.

Не можна повністю розряджати батарею - до нульової позначки. Бажано не розряджати її нижче за 20-відсотковий рівень. Якщо заряд акумулятора знизився, намагайтеся підключати смартфон до мережі.

Щоб продовжити тривалість роботи акумулятора на одному заряді, вимкніть непотрібні мобільні програми та вбудовані функції.

Як продовжити заряд смартфону: власникам гаджетів розкрили 4 хитрощі Деактивуйте енерговитратний режим "Обмін з оточенням" – навряд чи потрібно постійно його використовувати для передачі даних. Знайдіть у "Налаштуваннях" розділ Google та вкладку "Пристрої та обмін даними". Виберіть "Обмін з оточенням" та "Показувати повідомлення".

Пам'ятайте, що "Обмін з оточенням" працює, якщо на пристрої активовано Bluetooth, Wi-Fi та увімкнено геолокацію.

Нагадаємо про найчастіші причини, чому смартфон на Android починає глючити.