В Ощадбанку розповіли, як отримати пенсії українцям із окупованих територій

Автор: Леся Ловіцька

Пенсії в Україні виплачуються вчасно та в повному обсязі, незважаючи на військовий стан у державі. Затримки є лише у неконтрольованих регіонах і там, де точаться активні бої. У людей, які звикли отримувати виплати у відділеннях Укрпошти та за допомогою листоноші знову з'явилася така можливість.

В Ощадбанку розповіли, як отримати пенсії українцям із окупованих територій - today.ua

Тисячі пенсіонерів залишилися без доходу: переселенцям нараховують кошти, але люди не можуть їх отримати. Тепер гроші перераховуватимуть на рахунки Ощадбанку і зберігатимуть там, доки українець не переїде у безпечне місце та не потрапить до найближчого доступного відділення.

Пенсії накопичуватимуться на спеціальних рахунках. Власники карт Ощадбанку одразу зможуть отримувати виплати. Цей відбувається автоматично.

За відсутності рахунку кошти будуть доступні пенсіонеру в касі Ощадбанку. Потрібно пред'явити паспорт та ідентифікаційний код у будь-якому відділенні будь-якого регіону України. В Ощадбанку розповіли, як отримати пенсії українцям із окупованих територій Якщо ви переїхали з тимчасово окупованої території або з місцевості, де відбуваються бої, можна перевести свою пенсію до відділення Укрпошти за новим місцем проживання. Необхідно заповнити відповідну анкету та вказати свої дані, після чого назвати адресу колишнього відділення, де отримували виплати.

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Чоловіки “штурмують“ ТЦК після ухвалення закону про мобілізацію: усі не встигнуть оновити свої дані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Люди, яким важко рухатися, можуть отримати кошти вдома. Листоноша принесе їх за новою адресою. Довідки доступні на гарячій лінії Укрпошти: 0 800 300-545.

Дізнайся, які послуги доступні українським пенсіонерам в інтернеті під час війни.