Як заблокувати дзвінки на смартфон з незнайомих номерів: прості способи

Дзвінки з незнайомих номерів часто бувають недоречними. Нерідко дзвонять спамери, представники мережевого бізнесу та шахраї. Можна відключити звук на телефонах при надходженні небажаних дзвінків або повністю їх заблокувати. Такі налаштування особливо знадобляться батькам маленьких дітей та близьким людей похилого віку, яких можуть атакувати аферисти.

Як заблокувати дзвінки на смартфон з незнайомих номерів: прості способи  - today.ua

На смартфоні можна вимкнути звук під час дзвінка з незнайомого номера. Виклик позначиться на екрані, проте вібрації і самого сигналу не буде. Активувати цю функцію можна на телефоні, налаштувавши режим "Не турбувати". Він у більшості гаджетів знаходиться в розділі "Параметри" - "Звук". Можна вибрати, які саме дзвінки повинні блокуватись - від незнайомців або всіх абонентів.

Деякі пристрої дозволяють вибрати винятки. Наприклад, включати звук дзвінка, якщо абонент дзвонить кілька разів. У вкладці "Графік" можна вказати, які дні тижня потрібно активувати режим "Не турбувати".

Як заблокувати дзвінки на смартфон з незнайомих номерів: прості способи

Повністю заблокувати дзвінки на смартфон з незнайомих номерів можна, встановивши програми блокування викликів від незнайомих контактів. Серед них "Чорний список", "Не дзвони мені" и "Блокувальник викликів".

Зайдіть до списку контактів, перейдіть до "Чорний список" та виберіть "Блокування дзвінків" або "Блокування номерів" (залежно від моделі телефону). Активуйте функцію "Блокувати дзвінки від незнайомих номерів".

Зверніть увагу, що в айфонах зазначений спосіб не спрацює – ці смартфони не мають можливості блокувати дзвінки незнайомців.

Нагадаємо, чому не можна користуватися смартфоном під час його зарядки.

ДЖЕРЕЛОУНИАН