Як не “вбити“ смартфон: чотири головні помилки, які погіршують його роботу

Не всі власники смартфоном акуратно з ними поводяться. Є чотири головні помилки в експлуатації гаджета, які можуть спричинити його поломку.

Як не “вбити“ смартфон: чотири головні помилки, які погіршують його роботу - today.ua

Відсутність захисного скла та чохла

Багатьом здається незручною наявність щільного чохла на мобільному телефоні. Однак саме він захищає девайс під час падіння. Невдале приземлення може бути фатальним для пристрою. Ремонт буде дорогим, а за його неможливості – доведеться купувати новий.

Також не варто не забувати про захисний стек, який прийме на себе частину удару і захистить екран від тріщин і сколів.

Часта зарядка

Небажано ставити смартфон на заряджання, якщо акумулятор тримає понад 50% заряду. При цьому не потрібно розряджати телефон до нульової позначки. І те, й інше згубно впливає на його роботу.

Щоб батареї вистачило на три роки стабільної експлуатації, краще не ставити смартфон на зарядку частіше разу на день. В іншому випадку акумулятор доведеться міняти максимум через два роки.

Заповнення пам'яті

Гаджет починає глючити, якщо його пам'ять постійно забита. Намагайтеся вчасно видаляти непотрібні програми, а також фото чи відео. Оптимально – періодично скидати медіафайли на ноутбук та зберігати у хмарних сховищах.

Як не “вбити“ смартфон: чотири головні помилки, які погіршують його роботу

Критичні температури

Смартфонам не подобається як сильна спека, так і холод. Не варто забувати його на сонці чи морозі, піддавати дії води під час дощу. Такі помилки спровокую порушення функціональності та вихід з ладу.

Нагадаємо, як ставити смартфон на зарядку, щоби не зіпсувати його батарею.