Як шахраї крадуть гроші українців за допомогою iPhone

Автор: Леся Ловіцька

Гроші українців навчилися красти через популярний гаджет iPhone. Про це стало відомо дослідникам із Дармштадтського технічного університету Німеччини.

Як шахраї крадуть гроші українців за допомогою iPhone - today.ua

Вчені виявили небезпечну вразливість, яку можуть використовувати аферисти для спостереження за користувачами iPhone. Це пов'язано із завантаженням шкідливого програмного забезпечення, яке відбувається навіть після вимкнення смартфону. Проблема пов'язана з роботою Find My, призначеною для пошуку пристрою у разі крадіжки або втрати пристрою.

Як шахраї крадуть гроші українців за допомогою iPhone З'ясувалося, що NFC, Bluetooth та надширокосмуговий зв'язок UWB продовжують роботи навіть при відключенні iPhone. Таким чином, зловмисники можуть використовуватися для атак модулі бездротового зв'язку.

Також зазначено, що користувачам смартфонів Apple навіть у режимі зниженого споживання енергії залишаються доступні деякі функції. Серед них - безконтактна оплата покупок.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC та широкосмуговий зв'язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елементу", - зазначили фахівці.

Нагадаємо, які програми на ноутбуці та смартфоні можуть прослуховувати українців.