Як через “Дію“ оформити грошову допомогу по безробіттю: детальна інструкція

Допомогу по безробіттю зараз можна оформити онлайн - через програму "Дія". Послуга особливо стане в нагоді тим, хто втратив роботу через війну України з Росією.

Як через “Дію“ оформити грошову допомогу по безробіттю: детальна інструкція  - today.ua

У мобільному додатку та порталі "Дії" можна отримати статус безробітного та оформити щомісячну грошову допомогу. Українцям достатньо зробити всього кілька кліків.

Кому доступна послуга

Послуга доступна українцям, які були офіційно працевлаштовані, але втратили роботу через бойові дії. Також тим, хто не може продовжувати роботу як ФОП через військове становище та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях та там, де йдуть бої.

Як користуватися

На порталі потрібно вибрати послугу отримання статусу безробітного, а в меню "Послуги" і пункт "Допомога по  безробіттю". Потім потрібно підтвердити, що ви не є студентом денної форми навчання і дійсно втратили роботу.

Виберіть місто та центр зайнятості, де плануєте отримати статус. За потреби залиште свої контактні та паспортні дані, виберіть періодичність отримання виплат та банківську картку, куди потрібно перераховувати кошти. За її відсутності можна оформити віртуальну прямо в додатку.

Перевірте правильність введених даних у заяві та підтвердіть її. Тепер потрібно зачекати, доки працівники центру зайнятості опрацюють заявку. Про її виконання стане відомо через push-повідомлення у додатку "Дія".

Нещодавно "Дія" з ініціативи президента України Володимира Зеленського запустила нову послугу UNITED24.