Як швидко зарядити смартфон: п'ять способів прискорити процес

Автор: Леся Ловіцька

Телефони буквально незамінні за умов війни. Вони в основному використовуються як засіб для зв'язку, а не для розваги, як було раніше. Смартфон часто підводить у самий непідходящий момент – потрібна зарядка батареї.

Як швидко зарядити смартфон: п'ять способів прискорити процес - today.ua

Фахівці розповіли, як швидко підживити акумулятор. Зарядка гаджету – досить простий процес, проте не всі знають, як прискоритийого. Допоможуть п'ять перевірених способів впоратися із завданням.

Використовуйте оригінальну зарядку

Оптимальний вибір – пристрій, що йшов у комплекті зі смартфоном. Краще не використовувати USB-порти і не заряджати телефон від ноутбука – це буде втричі довше.

Оптимізуйте зарядку USB

Якщо телефон заряджає через USB, вимкніть синхронізацію. Не забувайте: якщо ви переводите ноутбук або комп'ютер в енергозберігаючий режим глибокого сну, струм USB-портів відключається. У такому разі телефон не буде заряджатися.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Вимкніть смартфон

Включений девайс продовжує споживати енергію. Зарядка батареї буде набагато швидшою, якщо телефон вимкнено. Як варіант, можна використати "режим польоту".

Як швидко зарядити смартфон: п'ять способів прискорити процес

Уникайте екстремальних температур

Техніка, як і багато живих істот, не любить різкого перепаду температур. Спека чи мороз погано впливають на роботу пристрою. Намагайтеся не залишати телефон на холоді або під прямим сонячним промінням. Оптимально використовувати його за 22 градусів – при кімнатній температурі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Правильно доглядайте за акумулятором

Виробники радять щонайменше раз на місяць повністю розряджати батарею, а потім заряджати її до 100%. Улюблений смартфон стане "спритним" і порадує вас швидкою зарядкою.

Раніше ми розповіли, як не вбити телефонну батарею. Експерти розкрили шість секретів, як продовжити роботу акумулятору.