Кабмін збільшив виплати вчителям удвічі - до 60 тисяч гривень

Український Кабмін підвищить виплати вчителям удвічі. Подробиці нового рішення Уряду повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Кабмін збільшив виплати вчителям удвічі - до 60 тисяч гривень - today.ua

Глава Кабінету міністрів України Денис Шмигаль розповів, що премії українським кращим вчителям року збільшать в два рази. Одноразова виплата складе 60 000 гривен.

"Уряд прийняв рішення про підвищення грошової винагороди переможцям щорічного конкурсу "Учитель року"", - пообіцяв Денис Шмигаль українським педагогам.

Згідно з новим рішенням Кабміну, переможці конкурсу "Учитель року" отримають по 60 тисяч гривень. Грошова винагорода для вчителів, які займуть друге місце, виплатять по 54 тисячі гривень. Премія за третє місце в конкурсі складе 48 тисяч гривень.

Але це ще не все! Премії кращим вчителям України будуть збільшуватися в міру зростання мінімальної зарплати. Кабмін збільшив виплати вчителям удвічі - до 60 тисяч гривень

"Робота вчителів дуже важливе і відповідальне і вона повинна оцінюватися на належному рівні", - зазначив Денис Шмигаль.

Під питанням в Україні залишається форма навчання дітей в період пандемії. Вчителі масово відмовляються робити щеплення від коронавируса, тому школярів найближчим часом можуть перевести на дистанційне навчання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні підвищать стипендії для студентів вузів. Однак отримати виплати буде набагато складніше ...