Кабмін затвердив категорію пенсіонерів, яким позапланово підвищать пенсії до 3000 гривень

Кабінет міністрів України оголосив дату позапланового підвищення мінімальної пенсії до 3000 гривень. Підвищені виплати отримуватимуть всі особи, які досягли певного віку.

Кабмін затвердив категорію пенсіонерів, яким позапланово підвищать пенсії до 3000 гривень - today.ua

Уряд України розглядає і готує до прийняття нову постанову "Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році і в подальшому". Проект документа був розроблений Міністерством соціальної політики. На сайті Мінсоцполітики вже опублікований проект постанови для проходження етапу громадського обговорення.

Як сказано в пояснювальній записці до нової постанови Кабміну, програма по позаплановому підвищенню пенсійних виплат громадянам, які досягли 70-річного віку, входить в сферу виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо захисту людей похилого віку від бідності. Кабмін затвердив категорію пенсіонерів, яким позапланово підвищать пенсії до 3000 гривень Згідно прописаним в документі пунктам, з 1 жовтня 2022 року в Україні для громадян старше 70 років буде встановлено мінімальний розмір пенсії на рівні 3000 гривень.

Однак, варто зазначити, що позапланову надбавку до виплат нарахують тільки тим пенсіонерам, у яких є страховий стаж - мінімум 35 років для чоловіків і 30 років для жінок.

Нагадаємо, в ПФУ назвали категорії громадян, які мають право на отримання двох пенсій щомісяця. Як правильно оформити законні виплати?