Кабмін прийме нову постанову для більш комфортного життя пенсіонерів в Україні

У новій постанові Кабмін планує зробити життя українців похилого віку більш комфортним. Уряд вирішив переводити пенсіонерів на карткову форму отримання виплат поступово.

Кабмін прийме нову постанову для більш комфортного життя пенсіонерів в Україні - today.ua

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що примушувати українців отримувати пенсії через банк, в уряді не збираються. Впровадження переходу на карткову форму отримання пенсій буде здійснюватися поступово і не є обов'язковим. Про це голова українського Кабінету міністрів повідомив під час чергового засідання уряду.

"Ще одне важливе питання соціальної сфери - доставка пенсій. Така доставка повинна відбуватися максимально комфортно для людей", - пояснив Денис Шмигаль.

Люди повинні самі вибрати спосіб отримання пенсійних виплат, який для них буде найбільш зручним і комфортним. Щоб не позбавити права вибору українських пенсіонерів, Кабмін прийме незабаром нову постанову, в якій закріпить відповідні положення. Кабмін прийме нову постанову для більш комфортного життя пенсіонерів в Україні

"Перехід на отримання пенсій з готівковою на карткову форму повинен відбуватися поступово, реалізовуватися як право людей, а не зобов'язання. Сьогодні закріпимо це у відповідній постанові", - підкреслив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 вересня 2021 р Укрпошта буде позбавлена права доставляти пенсії та соцвиплати українцям. Отримувати гроші в відділенні пошти зможуть тільки деякі категорії пенсіонерів.