Штучний інтелект ChatGPT назвав топ-10 найбільш популярних та грошових професій майбутнього

Автор: Леся Ловіцька

Штучний інтелект СhatGPT змінив світ технологій. Більше 100 мільйонів користувачів використовують його для виконання щоденних завдань, заощаджуючи час та гроші. Нейросеть назвала топ-10 найбільш затребуваних та фінансових професій майбутнього.

Штучний інтелект ChatGPT назвав топ-10 найбільш популярних та грошових професій майбутнього  - today.ua

ChatGPT встиг стати вірусним. Він спрогнозував, які спеціальності найближчим часом будуть найбільш популярними та високооплачуваними. На першому місці рейтингу виявилася професія інженера-програміста штучного інтелекту. Той займатиметься розробкою алгоритмів, системами машинного навчання, оптимізацією моделей.

На другому місці виявилася професія робототехніка, якому потрібно розробляти та проектувати роботів, впроваджувати їх у виробничі процеси, проводити діагностику та ремонт.

Третє місце посів фахівець із кібербезпеки. Він захищатиме комп'ютерні системи та мережі, аналізуватиме ризики та вразливості, розроблятиме заходи щодо посилення безпеки.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Нафтогаз дасть пенсіонерам знижку на газ

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

У топ-10 також потрапили такі професії: розробник віртуальної та доповненої реальності, біотехнолог, блокчейн-інженер, спеціаліст з генної терапії та генного редагування, інженер зі стійкості енергетики, інженер-програміст IoT (інтернету речей), дата-аналітик.

Чотири найкращі способи використання ChatGPT

Альтернатива пошуку Google

ChatGPT – універсальна пошукова система. Штучний інтелект може відповідати на багато питань – коротко і доступно, писати сценарії та вірші, електронні листи. Його можна використовувати у багатьох цілях. Чат може замінити пошук Google. Однак він дає пряму відповідь на запитання та не ділиться посиланнями.

Мовний переклад

ChatGPT може якісно перекладати тексти з однієї мови на іншу, навіть писати в певному стилі. Це потрібно вказати у запиті.

Пояснення складних тем

Можна попросити ChatGPT пояснити концепції, теорії та визначення у різних стилях. Вкажіть, що потрібно роз'яснити тему так, начебто вам 5 років – просто і максимально стисло.

Штучний інтелект ChatGPT назвав топ-10 найбільш популярних та грошових професій майбутнього

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Плануйте заходи та вечірки

ChatGPT допоможе скласти список заходів для святкування дня народження у певній тематиці. Штучний інтелект надасть багато цікавих ідей.

Раніше повідомлялося, що ChatGPT виплачуватиме користувачам до 20 тисяч доларів.