Гречка подешевшала, цукор подорожчав: супермаркети оновили ціни на продукти

Гречка з кожним днем стає дедалі доступнішою. А ось цукор у зв'язку з різким підвищенням попиту став дорожчим. Супермаркети оновили актуальні ціни на найпопулярніші продукти.

Гречка подешевшала, цукор подорожчав: супермаркети оновили ціни на продукти  - today.ua

У перші дні війни в Україні злетіли ціни на товари першої потреби. З полиць буквально зникли гречка, сіль та деякі інші продукти. Наразі ситуація вже не є критичною. Проте ціни на гречку залишаються високими. Якогось моменту вони перевищили "критичну" позначку в 100 грн за кілограм.

На початку серпня спостерігається зниження середньої вартості популярної крупи порівняно з липнем. Гречка з 91,70 грн/кг подешевшала до 88,60 грн/кг.

Максимальна ціна на гречку представлена у торговій мережі Варус – 98,90 грн/кг. У Метро ціна нижча – 88,50 грн/кг. Найвигідніше купувати крупу в мережі супермаркетів Ашан – по 78,40 грн/кг.

Гречка подешевшала, цукор подорожчав: супермаркети оновили ціни на продукти Цукор почали купувати великими обсягами через сезон закруток. Багато господарок роблять варення, а також консервують фрукти на зиму. Середня вартість кілограма цукру збільшилася з 31,03 грн/кг (минулого місяця була – 30,42 грн/кг).

У магазинах Метро та Ашан цукор продається по 30,90 грн/кг. У Варусі він дорожчий – по 31,30 грн/кг. Економічна, 3-кілограмова упаковка, подорожчала з 91,32 грн/кг до 93,70 грн/кг.

Нагадаємо, що в Україні незабаром різко подорожчають продукти – виникне дефіцит. Проте гречка впаде у ціні.

ДЖЕРЕЛОХвиля