Google запустив нову функцію, яка буде корисна всім користувачам пошукової системи

Компанія Google оголосила про запуск нової і дуже корисної функції. На першому етапі впровадження опція буде доступна тільки для користувачів iOS, але скоро запрацює абсолютно на всіх пристроях.

Google запустив нову функцію, яка буде корисна всім користувачам пошукової системи - today.ua

Як повідомили в прес-службі Google, нову функцію користувачі пошукової системи чекали дуже давно. Для захисту особистої інформації і інтересів тепер можна буде встановити опцію, яка автоматично видалятиме історію пошуку кожні 15 хвилин. Сторонні не зможуть дізнатися, що користувач шукав в Мережі і чим цікавиться.

Вперше цю функцію представили в ході презентації Google I/O 2021, за короткий термін розробникам вдалося доопрацювати опцію і зробити її доступною всім користувачам. Очікується, що можливість в автоматичному режимі видаляти історію пошуку кожні 15 хвилин для пристроїв з Android з'явиться в кінці 2021 року.

Функція дійсно дуже корисна, по-перше, вона дозволить зберегти таємницю приватного життя, а по-друге, браузер буде працювати коректно, якщо історія пошуку буде очищатися регулярно.

Раніше в додатках Google діяла за замовчуванням функція автоматичного видалення історії, але вона активізувалася один раз на півтора року. Змінити цей параметр можна було на 3 або 36 місяців. Але це занадто довгий термін. Google запустив нову функцію, яка буде корисна всім користувачам пошукової системи Крім того, в Google впровадили можливість всім користувачам встановити захист історії пошуку секретним паролем.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що новий додаток від Google стежить за користувачами Android-смартфонів. Чи можна відключити "шкідливу" опцію?