“Голодуючі окупанти жерли корм для котів“: дочка власника АТБ розкритикувала росіян

Радіоведуча і співачка Ганна Буткевич відверто розповіла про роботу торгової мережі АТБ та проблеми, з якими вона зіткнулася. Дочка власника мережі магазинів Геннадія Буткевича різко висловилася про російських окупантів.

“Голодуючі окупанти жерли корм для котів“: дочка власника АТБ розкритикувала росіян  - today.ua

Спадкоємиця підприємця в інтерв'ю програмі на "Люкс ФМ" пояснила, чому магазинам вигідно продавати товар за мінімальною вартістю. Вона пояснила підвищення цін після початку війни.

"Покупці не замислюються, що спочатку формує ціну не магазин. Є сировина, виробник, постачальник. Це великий ланцюжок. Ти потім замовляєш упаковку. Це ще ціна. Нам вигідніше, щоб наша ціна була нижчою, ніж у будь-кого. За рахунок обороту ми заробляємо", – пояснила Буткевич.

Ганна уточнила, що до війни в Україні працювали 1300 магазинів. Наразі їй складно назвати кількість функціонуючих торгових точок.

Артистка захопилася співробітниками АТБ, які продовжували виходити на роботу, незважаючи на бойові дії. Персонал під час обстрілу ховався у підвалах, після чого повертався на робочі місця.

Донька українського мільярдера розповіла про напад росіян на торгові точки у Київській області. Солдати шукали їжу та вибрали харчування для тварин.

"Вони їли корм для котів! Вони бухали водяру і жерли корм для котів! Вони не відкривали дорогі цукерки, хоч їх там було вдосталь, вони не відкривали гарне вино, не брали консерви тунця, м'ясні, людські консерви. Коли я це побачила, у мене просто мозок вибухнув!", - поділилася Ганна.

Нагадаємо, під час війни з Росією в Україні різко подешевшав популярний овоч.