Фінансова допомога: українки можуть одержати до 250 тис. грн від держави

Жінки в Україні можуть одержати до 250 тис. грн від держави. Йдеться про фінансову допомогу для інтеграції наших співвітчизниць на ринок праці та підприємництва.

Фінансова допомога: українки можуть одержати до 250 тис. грн від держави - today.ua

Українки можуть отримати до 250 тис. грн на розвиток бізнесу

Кабінет міністрів України розробив кілька програм для жінок, які хочуть займатися бізнесом та робити свій внесок у розвиток вітчизняної економіки. Підвищення рівня зайнятості – один із пріоритетних напрямів для уряду.

Влада шукає партнерів, щоб реалізувати проекти. Про це повідомила міністр економіки Юлія Свириденко. Вона зазначила, що українкам надаватимуть мікрогранти для розвитку малого та середнього підприємництва.

Програми стосуються біженок, які повернуться з-за кордону та зможуть долучитися до відновлення економіки країни. Вони мають бути конкурентоспроможними на ринку праці, тому плануються заходи для їх перенавчання та сприяння у пошуках роботи.

Заступник міністра економіки Тетяна Бережна наголосила, що жінки з підприємницькою хваткою можуть отримати мікрогрант до 250 тис. грн у рамках програми "Власна справа". У них з'явиться можливість створити чи розвинути свій бізнес.

"Минулого року заяви на отримання мікрогрантів подали понад 6000 жінок, близько 1500 з них отримали таку фінансову підтримку від держави. 49% успішних грантових заявок минулого року – від жінок. Найближчим часом ми плануємо розширити цю програму та надамо можливість дружинам ветеранів взяти грант на вдвічі більшу суму для розвитку сімейного бізнесу", - наголосила чиновниця.

У квітні 2023 року стартує нова грантова програма "Старт в IT", в рамках якої видаватимуть грант на навчання в галузі IT.

Фінансова допомога: українки можуть одержати до 250 тис. грн від держави

Нагадаємо, що роботодавці з минулого року можуть отримати від держави компенсацію за працевлаштування внутрішніх переселенців, а з поточного – компенсацію за працевлаштування самотніх жінок з дітьми.

Раніше у Мінреінтеграції повідомили про можливість українців отримати фінансову допомогу у розмірі 3400 грн.