Фермери із Мелітополя через окупантів викинули 2 тонни помідорів: відео

В окупованому Мелітополі стався неприємний інцидент. Окупанти не дозволили фермерам вивезти продукцію на продаж у Запоріжжя. В результаті аграріям довелося позбавитися товару, щоб не віддавати його рашистам.

Фермери із Мелітополя через окупантів викинули 2 тонни помідорів: відео - today.ua

Фермери планували вивезти врожай із Мелітополя та продати його в обласному центрі. Проте російські солдати не пропустили їх на блокпості у Василівці. Вони заборонили продавати томати на підконтрольній Україні території.

Засмучені чоловіки швидко прийняли рішення та викинули помідори на звалище. Інцидент зафіксували на камеру 13 червня та оприлюднили у Telegram-каналі "Типовий Мелітополь".

На відео видно, як аграрії з жалем перевертають ящики зі стиглими томатами та висипають їх гнити на землі. "Дві тонни помідорчика", - журиться один із фермерів.

Підприємці не можуть отримати гідну оплату своєї праці на тимчасово окупованих територіях. Зараз у Мелітополі кілограм помідорів продається всього за 20 гривень, тоді як у Запоріжжі його вартість в рази більша.

Сумна ситуація цього року спостерігається і з черешнею, якою славиться Мелітополь. Загарбники не дозволили вивозити продукцію. У результаті на українських ринках виник дефіцит цієї ягоди. Довелося імпортувати її із інших країн. Велика солодка черешня із Італії "б'є" по кишені - мало хто може дозволити собі дорогі ласощі.

Нагадаємо, яку черешню продають на ринках Києва та яка її вартість. Місцеві жителі назвали її космічною.