Фальсифіковані крабові палички небезпечні для здоров'я: як вибрати якісний продукт

Автор: Шевченко Лилия

На сьогоднішній день в Україні і в світі фальсифікують більшість видів продуктів харчування. Крабові палички займають серед них одне з лідируючих місць за обсягами надходять на ринок підробок. Щоб захистити своє здоров'я, необхідно вміти вже в магазині відрізнити фальсифікат від якісно і смачного продукту.

Фальсифіковані крабові палички небезпечні для здоров'я: як вибрати якісний продукт - today.ua

Крабові палички можуть не містити м'ясо краба, але обов'язково не менше ніж на 40% повинні складатися з сурімі - фаршу океанічної риби. Спробуйте зігнути крабову паличку, якщо вона гнучка і легко піддається згинанню, а потім самостійно випрямляється, то такий продукт можна вживати в їжу. Якщо крабові палички погано гнуться, а на місці згину тріскаються, то краще покладіть їх назад на прилавок.

Якісні крабові палички повинні бути не надто яскраві зовні і білими всередині. Це говорить про те, що виробник не використовує занадто багато барвників та інших добавок для поліпшення зовнішнього вигляду продукції.

Не варто купувати заморожені крабові палички на вагу, велика ймовірність купити підробку під виглядом якісного продукту, або товар може бути прострочений. Фальсифіковані крабові палички небезпечні для здоров'я: як вибрати якісний продукт Експерти рекомендують купувати запаковані в вакуумну упаковку крабові палички, які зберігаються в морозильній камері.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відмовтеся від покупки крабових паличок із зазначенням маркування Е-171 - це відбілюючий речовина, яке містить фосфати і використовується при виробництві миючих засобів і пральних порошків.

Нагадаємо, в Україні під виглядом ковбаси продають фальсифікат. Як відрізнити підробку?