Якщо не буде у магазинах: чим замінити туалетний папір на випадок дефіциту

Як не крути, туалетний папір - це необхідність, і уявити життя без нього практично неможливо. У лісі в теплу пору року її може замінити листок лопуха, а як же бути, якщо вона все ж таки пропаде з магазинів.

Якщо не буде у магазинах: чим замінити туалетний папір на випадок дефіциту - today.ua

Через енергетичні проблеми в країні якесь виробництво стало проблематичним. Туди потрапляє і виробництво туалетного паперу. Якщо цей паперовий виріб і не пропаде з полиць магазинів, то стане недешевим задоволенням. Ми вирішили розповісти, як бути, якщо купити туалетний папір не вийде.

Не у кожного з нас вдома є біде – хоча це стало б ідеальним рішенням. До того ж, за словами вчених, використання біде екологічніше туалетного паперу, та й процес очищення відбувається ретельніше і знижується ризик розвитку геморою.

Якщо не буде у магазинах: чим замінити туалетний папір на випадок дефіциту

Але перейдемо все ж таки до того, чим можна замінити туалетний папір, якщо немає біде:

  • спеціальні вологі серветки для інтимної гігієни можуть стати рішенням – проте лише на перший час. Використання цього засобу несе шалену шкоду навколишньому середовищу, оскільки довше розкладається. Та й вони також недешеві.
  • звичайні серветки. Звичайно якщо порівняти вартість і кількість звичайних столових серветок або хустинок і туалетного паперу, то туалетний папір все ж таки купувати вигідніше навіть при подорожчанні.
  • старі газети. Варто розуміти, що друк може бути шкідливим для організму людини, а тим більше, якщо обтирати їм слизову. Але, якщо під рукою немає нічого, то це вихід. Краще зім'яти газету перед використанням, а ще краще заздалегідь промочити і висушити - так вона стане м'якшою і податливішою.
  • душ. Найоптимальніший і найбезпечніший варіант. Якщо ви знаходитесь вдома і у вас немає туалетного паперу (з тих чи інших причин), то ідеальним виходом буде прийняти душ - вода і мило відмиють усі "нюанси" краще за папір.

Нагадаємо, названо копійчаний засіб, який замінить кондиціонер для білизни – є на кожній кухні.