Економний газовий котел - секрети правильного вибору і установки

Заощадити на оплаті за газ допоможе якісне газове обладнання. Як же правильно вибрати сучасний енергоефективний газовий котел і скільки кубометрів блакитного палива він допоможе заощадити?

Економний газовий котел - секрети правильного вибору і установки - today.ua

Щоб правильно підібрати енергоефективне газове обладнання, слід перевірити сертифікати якості, які підтверджують, що котел пройшов всі випробування, є надійним і безпечним.

Далі варто подумати, який з видів газових котлів для вас найбільш підходящий - двоконтурний або одноконтурний. Перший складається з двох опалювальних контурів один з яких буде гріти воду, а другий - батареї. Одноконтурний котел гріє лише батареї.

Найбільш якісними, але й дорогими є газові котли з мідними нагрівальними контурами. Відмінний варіант ціна-якість - це контури зі сталі. У той же час, якщо мідь корозії не піддається і відрізняється відмінною тепловіддачею, то сталь може поржавіти, а для обігріву піде більше газу.

Економний газовий котел - секрети правильного вибору і установки При заміні газового обладнання в будинку експерти рекомендують розщедритися на сучасні конденсаційні котли, які, на відміну від звичних конвекційних, дозволяють економити близько 30 відсотків газу.

Що стосується установки газового котла, то цю справу краще довірити фахівцям, оскільки непрофесійний монтаж може призвести до дуже сумних наслідків.

При виборі газового котла слід бути дуже уважним, оскільки на ринку з'явилося багато обладнання кустарного виробництва. Шахраї під виглядом економії виманюють в українців тисячі гривень.