Економія електроенергії: названо найдешевший спосіб обігріти будинок чи квартиру

Україна пройшла вже три місяці опалювального сезону, який став найскладнішим за історію незалежності. Енергетикам доводиться оперативно ремонтувати об'єкти критичної інфраструктури, які обстрілюють російські окупанти. Названий найдешевший спосіб обігріти будинок чи квартиру, заощадивши електроенергію.

Економія електроенергії: названо найдешевший спосіб обігріти будинок чи квартиру  - today.ua

Українці ще до початку опалювального сезону закупили електрообігрівачі, незважаючи на регулярні відключення світла у всіх регіонах країни. Голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин порадив економічніший спосіб обігріти житло – за допомогою кондиціонерів.

Зазначено, що у багатоквартирних будинках із централізованим електропостачанням та опаленням є можливість використовувати обігрівачі, які працюють на електриці. Бажано вмикати саме кондиціонери, тому що простим обігрівачам знадобиться набагато більше електроенергії. Таким чином, можна заощадити в 2-2,5 рази більше ресурсу.

Економія електроенергії: названо найдешевший спосіб обігріти будинок чи квартиру

Литвин пояснив, що сучасна кліматична техніка, яка функціонує в режимі обігріву, може брати тепло з вулиці до приміщення. Здійснюється обмін ролями двох теплообмінників: зовнішній блок стає випарником, а внутрішній – конденсатором. Кімната утеплюється завдяки переміщенню теплого повітря.

Економія електроенергії: названо найдешевший спосіб обігріти будинок чи квартиру

Експерт нагадав, що перед встановленням кондиціонера потрібно визначитися, в якому приміщенні його краще встановлювати, бо обігріти таким чином всю квартиру буде складно.

Кондиціонери безпечно та швидко нагрівають повітря, не висушуючи його. При цьому його можна налаштувати на комфортну температуру.

Раніше українцям повідомили, чим їм загрожує несплата рахунків за електроенергію.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua