Дві категорії українських пенсіонерів залишилися без обіцяних надбавок: підвищення виплат перенесли

У Міністерстві соціальної політики України розповіли, коли буде проведено обіцяне підвищення пенсійних виплат для військовослужбовців і поліцейських.

Дві категорії українських пенсіонерів залишилися без обіцяних надбавок: підвищення виплат перенесли - today.ua

Як відомо, український Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій військовослужбовцям і поліцейським з 1 липня 2021 року. В цілому, збільшення пенсійних виплат очікували близько 400 тисяч колишніх поліцейських і військових. Однак в зазначений термін підвищення пенсій не буде.

В Мінсоцполітики обіцяють, що затримка буде тимчасовою, і вже в серпні 2021 року правоохоронці та військовослужбовці пенсійного віку отримають доплати за два місяці.

Відзначимо, що в Україні заплановано багатоетапне підвищення мінімальної пенсії. Виплати літнім українцям будуть перераховувати сім разів протягом трьох років. В результаті, пенсії зростуть до 2024 року на 466 гривень. У Міністерстві соціальної політики обіцяють, що істотне підвищення торкнеться в першу чергу тих, у кого є необхідний стаж. Дві категорії українських пенсіонерів залишилися без обіцяних надбавок: підвищення виплат перенесли Так, з 1 грудня 2021 року мінімальна заробітна плата в Україні складе 6500 гривень, а пенсія зросте до 2600 гривень. З 1 жовтня 2022 року за мінімальну зарплату 6700 гривень мінімальну пенсію підвищать до 2680 гривень. З 1 січня 2023 року мінімальна пенсія зросте до 2870 гривень, а мінімальна зарплата - до 7176 гривень. З 1 січня 2024 року мінімальна пенсія зросте до 3066 гривень, а мінімальна зарплата - до 7665 гривень.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, як правильно розрахувати розмір пенсії. Що робити, якщо виплати нараховані невірно?